Eesti filmide torrentid. Uued Eesti filmid

Eesti filmide torrentid Rating: 9,1/10 1965 reviews

Filmid

eesti filmide torrentid

Viirusetõrje oli ka arvutil peal. Tõesti võin julgelt soovitada, sest tegemist ju uue tegijaga nii režii mõttes kui ka kirjaniku mõttes — pole ju minu teada varem Mika Keräneni raamatute põhjal siinmail filme vändatud. Aga ega see raske olegi, sest suvel ju peaks tegema midagi muud, mitte siseruumides oma aega veetma. Selliseid filme siin ju väga sageli ei tehta. Pigem on mõistlik osta plaadiga legaalne film ja siis konvertida see oma arvutis formaati, mida sinu lapse tahvel suudab töödelda.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Pole nagu midagi väga röögatut uut ja lahedat rääkimata üldse kodumaiste filmide vallast ning kogu kinoelu kulgeb vaikselt. Kas ma olen asjast valesti aru saanud, kuid minu teada saab i padis ainult nö raha eest asju vaadata, mingeid oma faile seal ei näe. Õnneks või kahjuks ei omanud laternasüütajate tsunf nii suurt mõjujõudu, et progressi seisma panna. Joker töötab põhimõttel, et piisab vaid torrentifaili lingi kopeerimisest aadressiribale, pärast seda hakatakse faili sisu kasutajale taasesitama. Need kõik siis saavad pidevalt karistada või mismoodi? Teine võimalus on võtta tahvlisse mobiilne internet ja kasutada Netflixi või iTunesi kuna sul juba on iPad filmilaenutust, Google Play Movies või mõne kodumaise teleteenusepakkuja programme — Telia ja Starmani äpid võimaldavad kuni nädala jagu ajas tagasi vaadata ja kavast endale meeldiva välja valida, tahvel tuleb ainult siduda sinu koduse paketiga.


Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Ning aasta lõppu jääb veel kaks suurepärast filmi. Esilinastuse nädalavahetusel käidi kinos seda vaatamas 33 828 korda. Kuid eks seegi on varsti maha minemas. Treiler on igatahes positiivne nagu ka näitlejate nimekiri. Ohutu ja enamvähem legaalne koht filmide tõmbamiseks on siin: Ent siin on enamasti vanemad filmid, kuna uuemate levikut piirabki autoriõigus ja muu selline.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Peaosades on Maiken Schmidt ja Hendrik Toompere jr ning tegevus toimub burgeriresotranis. Selle aasta tõenäoliselt suurim kohalik kassahitt esilinastub juba veebruaris. Et kas nagu tullakse ukse taha, konfiskeeritakse arvuti ja määratakse karistus või mis siis tegelikult juhtub? Lapsele multikaid on piisavalt youtube-s: arendavaid ja vähemarendavaid. Aga sellest juba veidi hiljem järgmistes postitustes. Edukat puhkusteaja lõppu tõesti, sügis läheneb! Nii et top filmid ongi väikeseeelarveline lihtsa huumoriga komöödia ja suur sõjadraama. Kõik need filmid on ka mul nähtud.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

Viimane kuulub kindlasti ka minu peab vaatama nimekirja, sest seal astub üles ka Tambet Tuisk kes on kindlasti üks mu lemmikuid. Nii et päris ülekaalukas võit uuema filmi kasuks. Enam ei käivitunud ühel heal päeval. Mis arvate, kui tihti näeb seal Eesti lippu? Kuigi pean ütlema, et treiler jätab mind külmaks kui isegi pigem ei tekita negatiivseid emotsioone, siis armastusest Kivirähku loominu vastu, lähen seda siiski vaatama. See on kindlasti ootamist väärt ning seega tuleb lihtsalt kuidagi mööda saata see vaikne suvine kinoaeg.

Next

Uued Eesti filmid

eesti filmide torrentid

Google Crome kasutamine on kaartidega töötamisel eelistatud. Olen suur tema loomingu austaja. Kui torrentiga filme tõmbad, siis ära selles arvutis midagi väärtuslikku hoia! This entry was posted in , and tagged , on by. . Neitsi Maali eelmised laureaadid alates 1993. Analoogselt: seoses elektrivalgusele üle minekuga kaotasid töö kõik Tallinna laternasüütajad, mis oli neile suur löök. Minu arvates tõmbavad tuhanded inimesed kogu aeg midagi, see on ju torrenti juures näha ja jagamiste arv samuti? Siis lõpetasin filmide tõmbamise ja peale seda arvuti töötas veel aastaid.

Next

Filmid

eesti filmide torrentid

Lol, jah, kindlasti ainult eestlased tõmbavad filme alla. Mind isiklikult huvitab see, kuidas on Nüganen filmis teinud teoks oma lubaduse näidata filmi nii Saksa armees kui ka punaste poolel sõdinud eestlaste silmade läbi. Tasuta filmide tõmbamine on enamasti netipiraatlus, neid tõmmatakse enamasti torrentitena, netti üles panevad neid filme eraisikud, kellel selleks reeglina seaduslikku õigust ei ole ja selleks on vajalik vastav programm, nt U-torrent või mõni muu sarnane; selliseid filme leiab kõige lihtsamalt tõesti piratebayst, aga sellega tegelemine nõuab natuke rohkem netivilumust ja oskust troojalasi vältida, kui keskmisel arvutikasutajal. Samas eks inimestele ongi alati selline lihtsam huumor meeldinud, kus palju mõtlema ei pea. Film käsitleb sarnaselt režissööri eelmisele teosele sõjasündmusi ja vabadussõjast on autor liikunud edasi Teise Maailmasõja juurde. Ning siis on nii palju kui mina tean tulemas päris pikk paus enne kui oktoobri alguses jõuab linadele nõukaaegse tegevusega. Ma loodan, et Eestis sellega kiiremas korras midagi ette võetakse.

Next

Filmide tõmbamine netist

eesti filmide torrentid

Vastus küsimusele mida see Piratebay kasutamine reaalselt teeb. Reaalselt võib oskamatu inimene endale kõigepealt igasugust kuritahtlikku pahna arvutisse tõmmata — viirused, troojalased — ja arvuti on tuksis. Igatahes suurepärast filmiaastat ja ilmselt kõik leiavad siit midagi endale meelepärast. Selles postituses tutvustan põgusalt kohe kolme siinset filmi. Peaosades Mait Malmsten, Henry Kõrvits ja Ago Anderson. Järjest tulevad uued välismaised filmid, peamiselt ilma erilist lainetust tekitamata.

Next

Filmid

eesti filmide torrentid

Mis siis minu arvutiga umbes poole aasta pärast juhtus? Küllap nad õppisid ringi elektrikuteks. Kõik see paneb aga inimeste omavahelised suhted proovile ja selle tulemuseks on väga haarav ning mõtlemapanev film. This entry was posted in , , and tagged , , on by. Kuna Jokeri teenusel kuvatakse reklaame ning sisu edastatakse puhverserverist on suur võimalus, et teenus suletakse ametivõimude poolt loetud päevade jooksul. Ma umbes 10 aastat tagasi laadisin torrenti programmi kasutades enda läpakasse igasugu filme. Reaalselt on sul ühel päeval trahv postkastis! Kõlab huvitavalt ja loodetavasti on võttegrupil õnnestunud kõik see ka filmilindile saada. Poole aasta pärast kordus sama asi.

Next

Eesti Filmi Andmebaas

eesti filmide torrentid

This entry was posted in , , and tagged , on by. Aprillis pakub meelelahutust komöödia , mis viib meid tagasi üheksakümnendatesse ja kus suurepärase näitlejatenimistu eesotsas troonib Hendrik Toompere jr. Klikkige ja vaadake, kus Eesti filme on tehtud! See annab alust arvata, et teenuse loojatel on puhverserver, kuhu nad laevad filmid alla. Nüüd on küll suvine vaikus läbi ja kino mäsleb sügisestes tuultes ning selle kõige kannul on linadele jõudnud taas ka ports väga vaatamist väärt kodumaist kraami. Soovitan soojalt see film ära vaadata, sest ilmselt midagi halba see teha ei saa ja kinokülastajate noorem põlv võib saada midagi uut teada oma kodumaa ajaloo kohta — keerulistest ja rasketest aegadest ning samavõrra keerulistest valikutest, mida pidid tollal tegema nii sõjaväkke võetud kui ka nende omaksed. This entry was posted in , and tagged on by. Kahjuks ei ole ma seda filmi ise näinud, kuid erinevalt eelmisest filmist peab selle kindlasti ära vaatama.

Next