Ay lav yu 1080p torrent. Ay Lav Yu Full Hd Izle 720p Or 1080i « hunglote

Ay lav yu 1080p torrent Rating: 9,2/10 1087 reviews

Ay Lav You HDRip Yerli Film indir Divx

ay lav yu 1080p torrent

The perception of motion is due to a psychological effect called the. Tinne, yıllardır Devlet tarafından bilerek ya da bilmeyerek unutulmuş, farkına varılmamış, yok diye bilinmiş bir köy. Tinne'nin tek umudu, büyük gururu gelmiştir. Ve Batılı bir anne-babaya ve bir erkek kardeşe sahip olan Jessica'nın engel tanımayan aşkı. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde Kaldırılıp size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.

Next

Ay Lav Yu Tuu (2017) HDTV 1080p x264 AC3 TDRG.mkv

ay lav yu 1080p torrent

İki karılı babası Yusuf Ağa'yı, 6 kardeşini ve dedesi Ubeyd'i, Amerikalı Brown ailesine adapte etmeye çalışan Kürt genci İbrahim. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. The individual images that make up a film are called. Oysaki 100 yılı aşkındır Yusuf Ağa ve ailesi o topraklarda yaşamakta ve devlete açılmak istemektedir. İbrahim ise sırılsıklam aşık olmuştur. Şikayet veya Reklam için letişim adresi: 2014 - 2017.

Next

Ay Lav Yu 2009

ay lav yu 1080p torrent

Oysa Yusuf Ağa, İbrahim'i uyuyup da büyüsün diye değil, okuyup da büyüsün diye dünyaya getirtmiştir. Komedi tarzındaki bu film 1 Saat 52 dakika sürüyor. Türkiye'nin güneydoğusunda, Mezopotamya'nın ortasında kaderini yaşamaktadır. © Copyright 2016 - Tüm hakları saklıdır. Kimsenin nüfusta kaydı bile yoktur. Tinne, Kürtçe'de yok anlamı taşıyor.

Next

Ay Lav Yu Tuu Yerli Filmini indir 1080p Full HD Mkv (2017)

ay lav yu 1080p torrent

Kimliği olsun, var olsun ve büyüyünce de tüm Tinne'yi var etsin diye. Çünkü aşık olduğu kız Jessica diye bir kızdır. Büyük sevinçle, umutla, neşeyle, zılgıtlarla karşılanır İbrahim. Bu yüzden haritada bile gözükmemektedir. Diğer yanda dünya haritasının yarısına sahip Amerika.

Next

Ay Lav Yu Tuu (2017) HDTV 1080p x264 AC3 TDRG.mkv

ay lav yu 1080p torrent

Ay Lav Yu adlı filmin hikayesi de işte bu varlıklı coğrafyanın bir köşesi olan Tinne köyünde geçmektedir. In the projection of traditional celluloid films, a rotating shutter causes intervals of darkness as each frame, in turn, is moved into position to be projected, but the viewer does not notice the interruptions because of an effect known as , whereby the eye retains a visual image for a fraction of a second after its source disappears. A film, also called a movie, motion picture, theatrical film, or photoplay, is a series of still images that, when shown on a , create the illusion of moving images. Sırf var olabilmek, tanınmak için, millet, vatan olabilmek ya da bir vatana, kimliğe sahip olabilmek için en büyük oğlu İbrahim'i daha kundakta bir bebekken, fakülte avlusuna bırakmıştır. Yani resmi olarak ne Tinne vardır, ne de orada yaşayan bir insan. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,mail yolu ile bize ulaşabilirler. Kızın adını duyduklarında herkesin ağzı açık kalır.

Next

Ay Lav Yu Tuu (2017) HDTV 1080p x264 AC3 TDRG.mkv

ay lav yu 1080p torrent

Yaşanan her dakika ve her saniye bir komedidir artık. İşte bu andan itibaren her iki taraf içinde her an bir şaşkınlıktır. Sitemizden Vip Üyelik Almak için Alttaki Paketlerden Seçiminizi Yapabilirsiniz. Bambaşka kültürler, bambaşka gelenekler, bambaşka dünya görüşleri ve bambaşka medeniyetler. Herkes dalga geçmiştir Yusuf Ağa'yla, oğlunu cami avlusuna değil de, fakülte avlusuna bıraktığı için.


Next

Ay Lav Yu Tuu (2017) Full HD 720p İzle İndir

ay lav yu 1080p torrent

Yusuf'un imdadına yetişir Papaz Hanna. Ve o gün oradan geçmekteyken alır İbrahim'i ve nüfusuna geçirir. Ancak yıllardır belki 40 yıldır yazdığı hiçbir mektuba bir cevap bile alamamıştır. Tinne'de sağlık ocağı, yol, okul, hastane, muhtarlık, özetle hiçbir şey yoktur. Bir yanda Türk Devleti'nin bile tanımadığı, bilmediği, haritada dahi olmayan Tinne. . Sermiyan Midyat Filmde hem başrolde bulunuyor hemde senaristliğini üstleniyor.

Next

Ay Lav Yu Tuu

ay lav yu 1080p torrent

İşte o İbrahim şimdi 30 yaşına gelmiş, askerliğini yapmış, üniversiteyi bitirmiş, köye dönmektedir. . . . . . .

Next